Ličio baterijų laikymo ir bandymo patalpos
Ličio pagrindu pagaminti energijos kaupikliai pasižymi dideliu našumu ir kompaktiška konstrukcija. Dėl šių privalumų jie vis dažniau naudojami tokiose srityse kaip mobilieji, elektroniniai prietaisai ar transporto priemonės. Be šių privalumų, ši technologija taip pat kelia pavojų saugai. Ypač padidėja gaisro ir sprogimo pavojus. Kol kas nėra vieningų teisės aktų, reglamentuojančių nelaimingų atsitikimų prevenciją. Priklausomai nuo konkretaus atvejo, reikia imtis saugos priemonių, kad būtų išvengta ir apribota žala bei užtikrinta draudimo apsauga. Čia gali padėti „DENIOS“. Nesvarbu, ar sandėliuojate, ar bandote ličio energijos kaupimo įrenginius, vienintelis tinkamas patalpos sprendimas yra „DENIOS“.
Ličio baterijų laikymas
Netinkamai elgiantis su ličio baterijų kyla labai didelis pavojus. Gilus išsikrovimas, gaisras, cheminės reakcijos, blogiausiu atveju - baterijų sprogimas – kiekvienas toks atvejis reiškia pavojų darbuotojams, operacijoms ir aplinkai. Dėl to gali būti patirta didelių finansinių nuostolių ir gamybos nuostolių. Jau daugiau kaip 30 metų esame saugaus pavojingų krovinių saugojimo ekspertai ir siūlome aukščiausią priešgaisrinę apsaugą (iki REI 120). Džiaugiamės galėdami padėti jums išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sandėliavimo patalpos sprendimą.
Ličio baterijų įkrovimo patalpos
Įmonės, kurios vietoj vidaus degimo variklių naudoja baterijomis varomus elektrinius prietaisus, saugo aplinką ir taupo išlaidas. Tačiau reikia būti atsargiems įkraunant prietaiso baterijų, nes statistiškai čia padidėja gaisro pavojus, ypač jei ličio baterijų įkraunami neprofesionaliai arba be priežiūros ne darbo valandomis. „DENIOS“ priešgaisrinėje patalpoje galite saugiai ir ekonomiškai įkrauti savo prietaisų ličio baterijų.
IŠMANUSIS ĮKROVIMO VALDYMAS: DIDESNIS EFEKTYVUMAS, MAŽESNĖS IŠLAIDOS
PROBLEMOS, KAI VIENU METU ĮKRAUNAMA DAUG AKUMULIATORIŲ
Elektros prietaisų baterijų dažnai įkraunami ne darbo valandomis, kad juos būtų galima naudoti kitą darbo dieną ir nereikėtų gaišti laiko įkrovimui darbo valandomis. Problema: Jei vienu metu naudojama daug įkroviklių, kurie per trumpą laiką sunaudoja daug energijos, tai gali greitai sukelti kritinę elektros tinklo perkrovą. Tačiau dažnai nėra poreikio krauti vienu metu arba iš karto. Čia į žaidimą įsijungia išmanusis „DENIOS“ įkrovimo valdymas - nauja ir novatoriška WFP ličio jonų įrangos galimybė.
IŠMANIOJI TECHNOLOGIJA: KAIP IŠMANUSIS ĮKROVIMO VALDYMAS IŠSPRENDŽIA ŠIĄ PROBLEMĄ
Įkrovimo valdymas, valdomas per PLC, matuoja šiuo metu turimą galią ir gali ją protingai paskirstyti. Pirmiausia nuosekliai sujungiami atskiri WFP ličio jonų lizdai. Užregistravus prijungtą įkroviklį, maitinimas tiekiamas tol, kol baigiamas įkrovimo procesas. Tada išleidžiami kiti įkrovikliai. Taip efektyviai išnaudojamas įkrovimui skirtas laikas.
Nežinote, ko tiksliai jums reikia, kokių konkrečių įstatymų ar standartų reikia laikytis? Mūsų komanda mielai padės jums asmeniškai ir vietoje.
El. paštas: info@denios.lt I Telefonas: +370 617 76611
Ličio baterijų bandymo patalpos
Naujai kuriami ličio energijos kaupimo prietaisai arba gaminiai su įmontuotais ličio baterijų, pavyzdžiui, buitiniai prietaisai, įrankiai ar elektrinės transporto priemonės, turi būti kruopščiai išbandyti prieš juos patvirtinant pardavimui. Planuojant saugią bandymų aplinką, reikia atsižvelgti į daugelį konkrečiam klientui būdingų aspektų. Dėl šios priežasties ličio bandymų patalpos beveik visada projektuojamos pagal konkretaus kliento specifikacijas. Džiaugiamės galėdami padėti jums nustatyti jūsų poreikius.
„POWER SAFE“ - ličio baterijų saugykla su apsauga nuo gaisro
Ličio jonų technologiją naudojančios baterijų kaupimo sistemos svariai prisideda prie perėjimo prie naujos energetikos sistemos. Tačiau ši technologija taip pat reikalauja sąmoningo požiūrio į perkrovos („terminio pabėgimo“) riziką. Tai įrodė keletas gaisrų, kilusių didelės apimties baterijų saugojimo sektoriuje. Leidimų išdavimo procese kylančios saugos problemos gali sulėtinti sparčią energijos kaupimo sistemų plėtrą. Todėl saugos ir priešgaisrinės apsaugos koncepcija yra esminė sprendimo dalis. Pirmą kartą pasaulyje sukurtas kompleksinis sprendimas, kurį sudaro „DENIOS“ siūloma įvairių dydžių modulinė saugykla ir priešgaisrinė apsauga, pavadinimu „POWER SAFE“ - nuo mažų (80 kWh) iki didelių (daugiau kaip 1 MWh) energijos stočių.
Nežinote, ko tiksliai jums reikia, kokių konkrečių įstatymų ar standartų reikia laikytis? Mūsų komanda mielai padės jums asmeniškai ir vietoje.
El. paštas: info@denios.lt I Telefonas: +370 617 76611
Elektromobilių karantino konteineriai
Susidūrimo bandymai parodė, kad sprogimo ir gaisro rizika elektrinėse transporto priemonėse po avarijos nėra didesnė nei vidaus degimo transporto priemonėse. Tačiau elektrinių automobilių gaisrus gesinti sunkiau. Ugnį sustabdyti galima tik intensyviai aušinant dideliu kiekiu vandens. Tačiau plika akimi nematyti, ar ugnis visiškai užgesinta. Praėjus ne daugiau kaip 24 valandoms po gaisro baterija gali vėl (savaime) užsidegti. Todėl geriausias sprendimas - elektrinę transporto priemonę statyti atskirai karantino zonoje, kurioje yra potvynio įranga. „DENIOS“ mobiliajame karantino konteineryje telpa elektrinis automobilis, o kilus gaisrui jį galima tikslingai užtvindyti. Jos tinkamumą patvirtino valdžios institucijos.
DUK apie ličio baterijas
Apibendrinant: Ličio jonų baterijos, naudojamos tokiuose prietaisuose kaip išmanieji telefonai ir elektriniai dviračiai, sukaupia daug energijos, tačiau sugadinti arba netinkamai naudojami gali sukelti rimtą gaisrą.
Tipai ir rizika: Ličio baterijos skiriasi savo elementų chemine sudėtimi ir veikimu. Didžiausią gaisro pavojų kelia sugedę baterijų.
Draudimas: Praneškite draudikams, jei naudojate baterijomis varomą įrangą. Patartina vesti baterijų registrą.
Laikymas: 30-50 % įkrautus baterijų laikykite vėsioje vietoje, geriausia specialiose spintose, kad išvengtumėte gaisro.
Įkrovimas: Prižiūrėkite įkrovimą, ypač ne darbo metu, ir naudokite gamintojo rekomenduojamus įkroviklius.
Defektų tvarkymas: Atskirkite ir išmeskite akivaizdžiai pažeistus baterijų. Patikrinkite, ar nukritę prietaisai nėra pažeisti.
Gaisrų gesinimas: Daugumos ličio baterijųužsidegimo atveju naudokite vandenį, kad atvėsintumėte ir sustabdytumėte šilumos nuotėkį, tačiau venkite naudoti vandenį ličio ir metalų baterijų. Taip pat gali būti naudojamos specialios gesinimo sistemos ir medžiagos, pavyzdžiui, ugniai skirti burbuliukai. Priešgaisrinio vandens sulaikymo reikalavimai priklauso nuo vietos valdžios institucijų.
„DENIOS“ pateikia atsakymus ir sprendimus į dažniausiai užduodamus klausimus apie ličio baterijų, daugiausia dėmesio skiriant saugai. Tiesiog susisiekite su mumis ir mes mielai padėsime!
Nežinote, ko tiksliai jums reikia, kokių konkrečių įstatymų ar standartų reikia laikytis? Mūsų komanda mielai padės jums asmeniškai ir vietoje.
El. paštas: info@denios.lt I Telefonas: +370 617 76611